0299-772396
b.knossen@cpow.nl
Samen, Sterk, Uniek

Contactgegevens van het team

Contact

SBO Het Plankier
Wales 4
1448JK Purmerend

0299-772396

Directeur: Bernlef Knossen

Algemeen: b.knossen@cpow.nl
 
Jasmijn Aukema
Kirsten Bant
j.aukema@cpow.nl
k.bant@cpow.nl
Jeanette van de Beek
Anneloes de Boer
j.vandebeek@cpow.nl
a.deboer@cpow.nl
Fred Brinkman f.brinkman@cpow.nl
Anita Bruggeman - Konijn a.bruggeman@cpow.nl
Jeannette de Bruin - Teijgeler j.debruin@cpow.nl
Brenda De Braaf b.debraaf@cpow.nl
Charmaine Eman         c.eman@cpow.nl
Brigitte Hinke - Röling b.hinke@cpow.nl
Charlotte van der Kolk c.vanderkolk@cpow.nl
Bernlef Knossen     b.knossen@cpow.nl
Demi Letschert d.letschert@cpow.nl
Nicole de Mey n.demey@cpow.nl
José van Putten - Niekel j.vanputten@cpow.nl
Ehret Scheller         e.scheller@cpow.nl
Ellen Stapel e.stapel@cpow.nl
Thea Tol t.tol@cpow.nl
   
   
   


 
Op de agenda
<
December
>
Ma
Di
Wo
Do
Vr
Za
Zo
Op donderdag 20 december vindt de kerstviering plaats. U bent hierbij van harte welkom. De viering...
Woensdag 19 december is weer het jaarlijkse kerstdiner.